Централен регистар на Фејсбук: Директорката е зафатена со местење тендери, ќе ви одговори кога ќе оди во затвор

НАШ ПРЕДЛОГ

Десетмина обвинети за непочитување на здравствените прописи во Скопје​

Основното јавно обвинителство Скопје денеска поднесе шест предлози за издавање казнени налози...

Дневен хороскоп за вторник (7. април 2020)

ОВЕН Работа: Можно е да не сте сосема задоволни од околностите кои ги имате...

Би-Би-Си: Борис Џонсон добил кислород, но не е на респиратор

Нема промени во здравствената состојба на британскиот премиер Борис Џонсон, изјавија двајца...

По последните случувања околу заканите кои до новинарката на порталот А1он беа упатени и реакциите од страна на институциите, утрово на официјалната страница на Централен регистар осамна статус во кој пишува дека директорката моментално врши мобинг, па затоа може да одговори на новинарските прашања.

Почитувани новинари, Директорката на Централен регистар на РМ, во моментов е зафатена со местење тендери и мобинг кон…

Gepostet von Централен регистар на Република Северна Македонија am Sonntag, 12. Januar 2020

Најверојатно станува збор за хакирање на Фејсбук страницата на Централен регистар.

- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -

LIVE NEWS

Приведени 22 лица поради прекршување на полицискиот час

Во текот на изминатото деноноќие  според статистиката на МВР за периодот (6/7.04) по однос на забраната за...

Кина пријави нови 32 заразени, сите повратници од странство

Кина нема ниту еден смртен случај од коронавирус во минатите 24 часа, и само 32 заразени, сите се вратиле од странство.

Во Перу против коронавирусот со ограничување по пол: Жените излегуваат во парни, а мажите во непарни денови

Перу има најголем број на излечени пациенти од Ковид-19. Владата на оваа земја го ограничи движењето по пол, па така жените излегуваат...

Клиника за хематологија: Работиме со полн капацитет согласно сите препораки, да не се шири паника и страв

„Длабоко жалиме што ЈЗУ Универзитетска Клиника за хематологија-Скопје и нејзиниот стручно-медицински персонал без основ се става во контекст на дневно-партиски интереси, а...

Десетмина обвинети за непочитување на здравствените прописи во Скопје​

Основното јавно обвинителство Скопје денеска поднесе шест предлози за издавање казнени налози против вкупно десет лица, обвинети...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com