Д-р Сапунов – Процесот за ин-витро оплодување

Погледнете ја целата емисија:

Урбан Таг – д-р Сјавејко Сапунов, Ин витро оплодување

©TV21.TV Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира!