Магазин

Дневен хороскоп за вторник (12. ноември 2019)

ОВЕН Работa: Пред вас е период во кој ќе видите дека е време да напредувате и да ги менувате своите работни планови. Љубов: Саканата личност е подготвена да се посвети на вашиот однос. Може да очекувате дека ќе уживате. Здравје: Водете сметка...

Дневен хороскоп за понеделник (11. ноември 2019)

ОВЕН Работa: Потрудете се да се покажете во најдобро светло кога е во прашање работата. ЌЕ остварите значаен успех. Љубов: Пред вас е поволен ден за ново љубовно познанство кое подоцна би можело да води кон врска. Здравје: Добро. БИК Работа: На полето работа...

Дневен хороскоп за недела (10. ноември 2019)

ОВЕН Работa: Се трудите да смените нешто на ова поле, но некои работи не можат да дојдат така лесно. Љубов: Ве очекува интересно познанство со личноста која ќе покаже дека кон вас има искрени чувства. Здравје: Нема поголеми проблеми со здравјето. БИК Работа: Можно...

Дневен хороскоп за сабота (9. ноември 2019)

ОВЕН Работa: Ќе бидете задоволни од резултатите кои ќе ги остварите на ова поле во следниот период. Љубов: Се чувствувате добро крај личноста која ја сакате и имате многу доверба во неа. Вашиот однос ќе напредува. Здравје: Нагласен е засилен апетит. БИК Работа: Очекувајте...

Дневен хороскоп за петок (8. ноември 2019)

ОВЕН Работa: Постепено може да ги остварите своите цели и да напредувате кога е во прашање работната ситуација. Љубов: Ако сте во врска, ве очекува период во кој ќе имате нови љубовни случувања со личноста која ви значи. Здравје: Добро се чувствувате. БИК Работа:...

Дневен хороскоп за среда (6. ноември 2019)

ОВЕН Работa: Не сакате да дозволите работните околности да се менуваат, туку се трудите да задржите некои работи од минатото. Љубов: Задоволни сте од комуникацијата со саканата личност и многу ви значи до тоа односот да биде чист. Здравје: Водете сметка околу...

Дневен хороскоп за вторник (5. ноември 2019)

ОВЕН Работa: Ќе оставите добар впечаток на работното поле во текот на денешниот ден. Може да очекувате дека судбината ќе ви биде наклонета. Љубов: Ви се отвара можност да ја освоите личноста која ви значи. Здравје: Одете на редовна контрола. БИК Работа: Ве очекуваат...

Дневен хороскоп за понеделник (4. ноември 2019)

ОВЕН Работa: Верувате во себе и во својата внатрешна сила и проценливост. Ако имате договорен состанок со странски партнери, дајте му предност. Љубов: Емотивно сакате да бидете во врска, ако сте слободни. Здравје: Други управуваат со вашите емоции. БИК Работа: Нервозни сте поради некои...

Дневен хороскоп за недела (3. ноември 2019)

ОВЕН Работa: Не е поволен ден за промени на работата или за било какви драстични потези или одлуки. Љубов: Со партнерот немате добра комуникација и загрижени сте околу иднината на врската. Здравје: Проблеми со реума. БИК Работа: Можно е да пробувате да остварите напредок,...

Дневен хороскоп за сабота (2. ноември 2019)

ОВЕН Работa: Ве очекува нова шанса за работа која ќе ви донесе позитивни околности и резултати како можност за напредок. Љубов: Отворено ќе покажете интерес кон личноста која некое време ја „меркате“. Здравје: Ќе ви годи масажа. БИК Работа: Очекувајте опуштена атмосфера во комуникацијата...
- Релама -

LIVE NEWS

Дневен хороскоп за вторник (12. ноември 2019)

ОВЕН Работa: Пред вас е период во кој ќе видите дека е време да напредувате и да ги менувате своите...
- Реклама -
video

Како Макрадули комуницира со министерот за животна средина кој не знае македонски ниту албански јазик?

Како Макрадули комуницира со министерот за животна средина кој не знае македонски ниту албански јазик? https://youtu.be/0fl9AmlZee0
video

Макрадули: Разочаран сум бидејќи пропадна тендерот за филтри на РЕК Битола

Заменик министерот за животна средина, Јани Макрадули во емисијата „10 минути“ вели дека е разочара затоа што пропаднал тендерот за поставување на електростатски филтри...
video

Во Тетово измерени и до 900 микрограми на метар кубен – што загадува? Одговара Макрадули во „10 минути“

Во Тетово измерени и до 900 микрограми на метар кубен - што загадува? Одговара Макрадули во „10 минути“ на ТВ21. https://youtu.be/BsMlgZaidTQ
video

Што друго опасно има освен Линдан во Охис? Одговара Макрадули во „10 минути“ на ТВ21

Што друго опасно има освен Линдан во Охис? Одговара Макрадули во „10 минути“ на ТВ21. https://youtu.be/YrlYNQCNwQU
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com