Антонијо Милошоски стана татко по трет пат

557
0
АКЦИЈА

Антонио Милошоски од ВМРО-ДПМНЕ стана татко по трет пат. Неговата сопруга на свет ја донесе малата Михаела.

-Симона повторно стана мајка на нашата мала принцеза Михаела. Бато Давид и дада Дариа си добија уште една сестричка. Тато пресреќен, летам од радост, ги гушкам сите. Од денес сме уште порадосни и побогати за уште еден член во семејството, напиша Милошоски на својот Фејсбук профил.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР