Me shumë gjasë viti shkollor do të fillojë më 1 tetor – tha Zaev

Must Read

Dauti: Shporta konsumatore është rreth 32 mijë denarë, kurse rroga mesatare 27 mijë!

“Në qoftë se ne tani themi që kemi pasur rritje të pagës mesatare ne duhet ta pranojmë...

Bekteshi: Janë ndarë 1 miliard euro ndihmë për qytetarët

“Raportet financiare të cilat përgatiten nga institucione me renome ndërkombëtare tregojnë se Maqedonia e Veriut në fund...

Çdo i sapolindur në Maqedoni, lind me 3 mijë euro borxh publik që ka shteti – thotë Ilire Dauti në Click Plus

Ilire Dauti nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin Click Plus në TV21, deklaroi se çdo i sapolindur,...
- Advertisement -

Kryeministri i ardhshëm i vendit, Zoran Zaev në dalje për media theksoi se viti shkollor me shumë gjasë do të fillojë më 1 tetor, raporton TV21.

“Në seancën e parë të Qeverisë do të diskutojmë për vitin shkollor. Sigurt që nuk do të fillojë më 1 shtator. Ndoshta do të fillojë më 1 tetor.Periudha prej 15 shtator deri më 1 tetor do të shfrytëzohet për t’u përgatitur për vitin shkollor”, deklaroi Zaev.

Mandatari Zoran Zaev dhe përbërja e re qeveritare para gazetarëve

Mandatari #ZoranZaev dhe përbërja e re qeveritare para gazetarëveМандатарот #ЗоранЗаев и новиот состав на Владата пред новинарите

Gepostet von TV21 am Mittwoch, 26. August 2020
- Advertisement -
  • Tags
  • 5

Dauti: Shporta konsumatore është rreth 32 mijë denarë, kurse rroga mesatare 27 mijë!

“Në qoftë se ne tani themi që kemi pasur rritje të pagës mesatare ne duhet ta pranojmë që kemi pasur rritje të...

Bekteshi: Janë ndarë 1 miliard euro ndihmë për qytetarët

“Raportet financiare të cilat përgatiten nga institucione me renome ndërkombëtare tregojnë se Maqedonia e Veriut në fund të vitit do të tejkalojë...

Çdo i sapolindur në Maqedoni, lind me 3 mijë euro borxh publik që ka shteti – thotë Ilire Dauti në Click Plus

Ilire Dauti nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin Click Plus në TV21, deklaroi se çdo i sapolindur, lind me 3 mijë euro...

Bekteshi në Click Plus tregon se sa persona kanë mbetur pa punë për shkak të pandemisë!

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi bën të ditur se nga periudha 15 mars deri në përfundim të gushtit janë larguar nga 12.500...

Ilire Dauti nga ASH: Kjo Qeveri në kushte normale e kishte të vështirë të përballet me probleme ekonomike

Ilire Dauti nga Aleanca për Shqiptarët, në emisionin Click Plus në TV21, tha Qeveria e re por e vjetër në përmbajtje në...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -