“Lucky days” në Neptun prej 28 – 31.10 – Zbritje të mëdha dhe deri në 60 këste me haPPy kredi!

МË SHUMË

Serbi: 11 vdekje nga koronavirusi

Një vdekje e re e koronavirusit është konfirmuar në Serbi. Kjo zhvendosi numrin e vdekjeve në 11. Viktima e fundit...

Di Maria: Kjo që po përjetojmë është çmenduri

Di Maria flet për gjendjen aktuale. Për shkak të situatës së krijuar në Francë, sulmuesi i Paris Saint-Germainit, Angel Di...

Disa fakte interesante rreth Mr Beanit

Mr.Bean jashtë aktrimit. E gjithë bota e njeh atë si Mr.Beani, e shumë pak si Rowan Atkinson. Ky komedian rrëmbeu...
- Reklama -

“Lucky days” prej 28-31.10.2019 në “Neptun” – zbritje të mëdha! Këto “ditët e lumtura” për konsumatorët, do t’ju mundëson përshtatje – edhe të blerjes edhe të lirimit deri në 60 këste me kredi.

Konsumatorët në “Neptun” mund që të kërkojnë më shumë zgjedhje të: televizorëve, frigoriferëve, lavatriçeve, pianurë, furrë, maçina të tharjes, laptopë dhe tablet, telefonave celularë, paisjeve të vogla të amviserisë dhe paisjeve të kujdesit dhe bukurisë të brendeve: Beko, Samsung, LG, Huawei, Sony, Apple, Grundig, Elektrolux, Candy, Asus, Acer, Lenovo, Fuego, Bosch, Tefal, Rowenta dhe shumë të tjera.

“Neptun” ka edhe shumë fusha të tjera të shërbimeve për konsumatorët sikurse: lojaliti programi, instant kredi, garancionet shtesë, premium dërgesa, shitje online, aplikacioni celularë për online shoping, kartela kreditore dhe keshbek kartela e haPPy MasterCard. Oferta gjithëpërfshirëse për “Lucky Days”, mundet që të shfletohet në https://www.neptun.mk/

Në fillim të këtij muaji “Neptun” hapi shitoren e re PREMIUM në Karposh “Skopje CityMall”. Shitorja e re është koncept më bashkëkohorë të shitjes me pakicë, që konsumatorëve iu mundëson përvojë të re të premium blerjes. Koncepti i ri PREMIUM është i përmbajtur me zona për të gjitha shijet dhe kërkesat. Ju ftojmë që edhe ju të jenë pjesë e PREMIUM konceptit në shitoren e re të “Neptun”.

“Neptun” si gjigand i shitjes me pakicë dhe rrjetë i distribuimit në tërë Maqedoninë të paisjeve të amviserisë, paisjet e ngrohjes dhe ftohjes, televizorëve, paisjeve gaming, telefonave celularë dhe të gjithë paisjet e IT fushës. Në tregun e Maqedonisë është prezente gati 21 vite, në 21 qytete dhe me 25 pika të shitjes gjithashtu edhe me 80 partnerë të shitjes me shumicë, me brendet të portofolios sikurse Beko, LG, Samsung, Sony, Apple, Philips, Bosch, Asus, Huawei, Hitachi, Fuego dhe shumë të tjerë. “Neptun” është i pozicionuar si lider absolutë në tregun e shtetit”.

#21REPORTER

A vëreni shkelje serioze të masave të Qeverisë? Tubime njerëzish apo jeni në një nga vendet e rrezikshme me koronavirus? Ndani me ne historinë Tuaj me video apo fotografi në e-mail: [email protected]

- Advertisement -
- Reklama -
- Reklama -

Lajmet më të reja

Serbi: 11 vdekje nga koronavirusi

Një vdekje e re e koronavirusit është konfirmuar në Serbi. Kjo zhvendosi numrin e vdekjeve në 11. Viktima e fundit...

Di Maria: Kjo që po përjetojmë është çmenduri

Di Maria flet për gjendjen aktuale. Për shkak të situatës së krijuar në Francë, sulmuesi i Paris Saint-Germainit, Angel Di Maria foli për eksperiencën e...

Disa fakte interesante rreth Mr Beanit

Mr.Bean jashtë aktrimit. E gjithë bota e njeh atë si Mr.Beani, e shumë pak si Rowan Atkinson. Ky komedian rrëmbeu zemrat e njerëzve pa thënë...

Edhe dy mjekë në Shqipëri shërohen nga Covid-19

Deri më tani 8 mjekë janë shëruar nga ky virus në Tiranë dhe Durrës. Pas infektimit nga koronavirusi dy mjekë në spitalin “Shefqet Ndroqi” në...

Angellovska: Të ruhen vendet e punës për të rifilluar ekonominë

Le ta mbrojmë çdo vend pune, të kenë të gjithë mjete për të mbijetuar këtë periudhë. Mbroni likuiditetin e buxhetit për t'iu shërbyer detyrimeve...
- Reklama -
- Reklama -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com