Konfrontim fizik mes dy shkupjanëve

TË FUNDIT

Nga MPB bëjnë të ditur se në orët e para të ditës së sotme lshtë raportuar për prishje të rendit dhe qetësisë në një pjesë të Shkupit, pasi dy persoan kanë pasur konfrontim fizik mes vete. Nga MPB shtojnë se pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tyre do të bëhet kallëzimi përkatës.

“Më datë 05.02.2023 në ora 02.00 në SPB-Shkup është raportuar se para një lokali hotelierik në rrugën “Nikola Trimpare” në Shkup është prishur rendi dhe qetësia publike me konfrontim fizik në mes të P.M. (29) dhe M.B. (29). , të dy nga Shkupi”, thonë nga MPB.

error: Content is protected !!