Kabineti i Ahmetit për TV21: “Ali Ahmeti me 2 shtator dëshmon për prokurorët e Gjykatës Speciale”

Must Read

Shkëndija fitimtare ndaj Tottenham, Gjoka: Pavarësisht rezultatit do të fitojmë eksperiencë

https://youtu.be/HICK76-swYA Pavarësisht se si do të jetë rezultati mes Shkëndisë dhe Totenhemit,...

A ka dallime mes koalicionit LSDM-BDI?

https://youtu.be/_ZOKeia4-vU Bashkimi Demokratik për Integrim nuk heq dorë nga masa e paralajmëruar...

Sërish thirrje anti-shqiptare, dasmorët u nisën për të marrë nuse, u takuan me “Komitët”

https://youtu.be/IpVru6zhjP8 Ishin nisur për të marrë nusen, por dasmorët shqiptarë u takuan...
- Advertisement -

Ali Ahmeti në shtator dëshmon për Gjykatën Speciale.

Kryetari I BDI-së, Ali Ahmeti, siç mëson TV21 pritet që për 10 ditë të jap dëshminë e tij para prokurorëve ndërkombëtar të Gjykatës Speciale, për krimet e luftës në Kosovë.

- Advertisement -

Burime nga kabineti i Ahmetit, shpjegojnë për TV21 se kryetari I BDI-së pritet të shkoj në Prishtinë për të dëshmuar për rolin e tij në Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës – UÇK.

Siç mëson TV21, më 2 shtator është paraparë që Ali Ahmeti të shkoj në Prishtinë për të dëshmuar, dhe se prokurorët ndërkombëtar kanë kërkuar që të jetë dy ditë në dispozicion të tyre për të dëshmuar.

- Advertisement -

Deri më 2 shtator pritet edhe të kompletohet qeveria e re.

- Advertisement -
  • Tags
  • 1

Shkëndija fitimtare ndaj Tottenham, Gjoka: Pavarësisht rezultatit do të fitojmë eksperiencë

https://youtu.be/HICK76-swYA Pavarësisht se si do të jetë rezultati mes Shkëndisë dhe Totenhemit, ekipi tetovar do të jetë...

A ka dallime mes koalicionit LSDM-BDI?

https://youtu.be/_ZOKeia4-vU Bashkimi Demokratik për Integrim nuk heq dorë nga masa e paralajmëruar se do të suvencionohen pagat...

Sërish thirrje anti-shqiptare, dasmorët u nisën për të marrë nuse, u takuan me “Komitët”

https://youtu.be/IpVru6zhjP8 Ishin nisur për të marrë nusen, por dasmorët shqiptarë u takuan me grupin e tifozëve “Komitët”...

Ndotësit do të kapen me dron, nga 18 xhirime, kapet një ndotës

https://youtu.be/IMbCRan-vnM Patrulla ekologjike, me dron fluturon disa herë në javë për të kontrolluar se kush ndotë dhe...

Dislokimi i bastoreve, Besimi premton Projekt/Ligj të ri

https://youtu.be/0o3WxJSWFE4 Problemi me dislokimin e bastoreve mbetet akoma i pazgjidhur. Ndonëse janë dhënë shumë premtime, pikat e...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -