Array

Hajni në Qendrën Mjekësore

Must Read

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo...
- Advertisement -

Në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Rahovec janë vjedhur tre monitorë të kompjuterëve në një zyre të kësaj qendre.

Rasti në polici e ka lajmëruar kryeinfermierja, e cila thotë se kur ka shkuar në punë e ka pa të hapur derën dhe ka parë se mungojnë monitorët.

- Advertisement -

Sipas komandantit të policisë së Rahovecit, Osman Ismajli, dyshohet se monitorët janë vjedhur nga dikush brenda kësaj qendre mjekësore.“Dera nuk është thyer, por është hapur me çelës dhe dyshimet janë se vetë dikush brenda QKMF i ka vjedhur këta monitorë. Deri më tani nuk ka të arrestuat për këtë rast”, ka thënë Osman Ismajli./21MEDIA

- Advertisement -

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së të ndikojë që interpretimet bullgare...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo ditë e më shumë është...

Konfirmohen dënimet me burg për “Tankun”, Jankullovska do të shkojë në burg, Gruevski mbetet në Budapest

https://youtu.be/1gIbSTVFia4 Refuzohen ankesat e tre të dënuarve për blerjen e Mercedesit luksoz prej 600 mijë eurove –...

“Stop Rusino” kërkon mbylljen e deponisë, Nuredini: Edhe për disa vite Rusino e hapur!

https://youtu.be/RCGqvEZnlp8 Deponia Rusino vazhdon të jetë e bllokuar  nga aktivistet e lëvizjes “Stop Rusino” Kërkojnë që kjo...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -