Gati e tërë skuadra e Juventusit kundër Ronaldos

МË SHUMË

A do të mbijetojnë mikro-bizneset?! Hoxha: Situata nuk është e mirë

https://youtu.be/z4rNjh1hZM4 Pak qytetarë kishin dale në qendër të qytetit... Në çarshinë e Shkupit disa prej bizneseve të vogla punonin, por kishte...

Kërcënon kryetari i BFI-së, Rexhepi: Nëse s’na financoni, do t’i pezullojë vendimet, do të bëhet Bangladesh

https://youtu.be/37L6_qtiRDM Kryetari i BFI-së Sulejman Rexhepi ka kërkuar nga Qeveria që të ndajë buxhet edhe për punëtorët e BFI-së, në...

Filipçe pas deklaratës së Rexhepit: “Duhet të kemi durim, investojmë në shëndetin tonë dhe shëndetin kolektiv”

Pas kërkesës së kryetarit të BFI-së, Rexhepi, për ndihmë financiare, ministri i shëndetësisë tha se kjo është periudhë kur...

Shumë prej lojtarëve nuk pajtohen me trajtimin prej princi, që i bëhet portugezit.

Ditët e fundit ka pasur zëra të shumtë mbi faktin që disa futbollistë të Juventusit janë larguar nga Torino gjatë këtyre ditëve për t’u kthyer pranë familjeve të tyre, qoftë edhe pa lejen e klubit bardhezi.

I tillë ishte rasti i Gonzalo Higuain, që rezultoi se kishte udhëtuar drejt Argjentinës, për t’i qëndruar pranë nënës së sëmurë dhe se kishte marrë lejë më par të drejtuesit e klubit, por mediat italiane tani aludojnë se rregullat te Juve i vendos Cristiano Ronaldo.

Kjo pasi portugezi udhëtoi menjëherë pas përfundimit të ndeshjes me Interin, drejt vendlindjes së tij, në Funchal, Madeira, ku mori me vete edhe familjen si dhe stafin e kujdesit personal, si kuzhinierë, pastruese e kopshtarë.

Cristiano Ronaldo përfitoi nga fakti që Sarri kishte lënë të hënën pushim, por më pas “e teproi zullumin” duke ndenjur në vendlindjen e tij edhe të martën, ndërsa të mërkurën doli lajmi se Rugani është pozitiv, që më pas u pasua nga ndërprerja e stërvitjes.

Megjithatë, portugezi nuk e ka herën e parë që udhëton sipas dëshirës dhe jo rrallë është kthyer edhe në stërvitje me një apo dy ditë vonesë, natyrisht pasi ka marrë miratimin e klubit, por kjo gjë nuk u pëlqen aspak lojtarëve të tjerë të skuadrës.

Shumë prej tyre nuk janë dakord me trajtimin prej princi, që i bëhet portugezit dhe kanë filluar të demonstrojnë të njëjtat sjellje e të njëjtën arrogancë, ndaj jo më kot Maurizio Sarri do të shprehej pas humbjes ndaj Veronës, se ka nevojë për ndihmë, për të rikthyer normalitetin në ekip.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Lajmet më të reja

A do të mbijetojnë mikro-bizneset?! Hoxha: Situata nuk është e mirë

https://youtu.be/z4rNjh1hZM4 Pak qytetarë kishin dale në qendër të qytetit... Në çarshinë e Shkupit disa prej bizneseve të vogla punonin, por kishte...

Kërcënon kryetari i BFI-së, Rexhepi: Nëse s’na financoni, do t’i pezullojë vendimet, do të bëhet Bangladesh

https://youtu.be/37L6_qtiRDM Kryetari i BFI-së Sulejman Rexhepi ka kërkuar nga Qeveria që të ndajë buxhet edhe për punëtorët e BFI-së, në të kundërtën siç ka deklaruar...

Filipçe pas deklaratës së Rexhepit: “Duhet të kemi durim, investojmë në shëndetin tonë dhe shëndetin kolektiv”

Pas kërkesës së kryetarit të BFI-së, Rexhepi, për ndihmë financiare, ministri i shëndetësisë tha se kjo është periudhë kur duhet të durojmë dhe çdo...

Komunat rurale më të prekura nga Kovid-19, ankesa nga bizneset e vogla, nuk mund të mbijetojnë

https://www.youtube.com/watch?v=1pdx9BR2RGA Vazhdojnë të rriten ankesat e sektorit të biznesit. Këtë e përcollën kryetarët e komunave rurale në emisionin Click Plus. Ankesat e sektorit të biznesit vazhdojnë të...

Zbulohet sëmundja “njukastel” në një fermë në Shkup

Në një fermë të shpendëve në komunën Gazi Babë është zbuluar sëmundja “njukastel”. Agjencia për Ushqim dhe Veterinari sot kumtoi se sëmundja  nuk është...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com