'Çmenduri në Prishtinë'- Titujt e mediave serbe( Foto)

МË SHUMË

Mickoski i uron fat koalicionit LSDM-BESA, e rëndësishme është që të kemi zgjedhje demokratike

Koalicionin LSDM-BESA, të cilin mbrëmë për TV21 e konfirmuan burime burime brenda dy partive e ka komentuar sot kreu...

TV21 mëson, udhëtari nga Dubai nuk ka simptome të koronavirusit

Udhëtari i cili në mëngjes erdhi nga Dubai dhe u shtrua në Klinikën Infektive të Shkupit, nën dyshimin se...

Refuzon ftesën e Speciales, pret denimin e kriminelëve që i vranë familjarët

sh pjesëtari i UÇK-së, Faik Zogaj ka marrë ftesë nga GJykata Speciale, të cilës ka thënë se nuk do...
- Reklama -

Mediet serbe: Çmenduri në Prishtinë, Sigal Prishtina fiton Ligën Ballkanike
Mediet në Serbi kanë raportuar për fitoren e mbrëmshme të Sigal Prishtinës ndaj Rilskit, që i siguroi Prishtinës kupën e Ligës Ballkanike.
Ndër titujt më të përdorur nga këto medie, duke përfshirë RTS, Kurir e Vesti është “Çmenduri në Prishtinë”, raporton Koha.net.
Ato kanë raportuar për fitoren e dytë 80:71 në Rilski.
Mes tjerash, ato kanë treguar edhe për faktin se 20,000 njerëz janë mbledhur në qendër të Prishtinës për të parë ndeshjen.
Përveç medieve serbe, fitoren e kanë raportuar shumica e medieve në rajon.
mediat

- Advertisement -
- Reklama -

Lajmet më të reja

Mickoski i uron fat koalicionit LSDM-BESA, e rëndësishme është që të kemi zgjedhje demokratike

Koalicionin LSDM-BESA, të cilin mbrëmë për TV21 e konfirmuan burime burime brenda dy partive e ka komentuar sot kreu...

TV21 mëson, udhëtari nga Dubai nuk ka simptome të koronavirusit

Udhëtari i cili në mëngjes erdhi nga Dubai dhe u shtrua në Klinikën Infektive të Shkupit, nën dyshimin se ka simptome të koronavirusit, për...

Refuzon ftesën e Speciales, pret denimin e kriminelëve që i vranë familjarët

sh pjesëtari i UÇK-së, Faik Zogaj ka marrë ftesë nga GJykata Speciale, të cilës ka thënë se nuk do t’i përgjigjet. “Të nderuar familjarë,miq dhe...

Konfirmohet rasti i parë i koronavirusit në Kroaci, flet kryeministri

Në Kroaci është regjistruar rasti i parë me koronavirus. Bëhet fjalë për një djalë të ri, i cili gjendet në Klinikën Infektive në Zagreb. Këtë...
- Reklama -
- Reklama -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com