Formula 1

- Reklama -

Latest News

Kush e solli importin e mbeturinave? “E solli VMRO-DPMNE-ja, e vazhdoi LSDM-ja, kurse populli helmohet”

https://youtu.be/0TBMJ3IUJiA   Në Maqedoni janë importuar dhjetë herë më shumë mbeturina nga sasia e përgjithshme që e gjenerojnë qytetarët brenda një...
- Reklama -

Arbër Xhaferi, mendimtarin që nuk e kuptuam! Shënohet 72 vjetori i lindjes

https://youtu.be/0O71Sm-tOhs   Sot shënohet 72 vjetori i lindjes së Arbër Xhaferit. Ai është një ndër politikanët shqiptarë më me influencë të kohës së tij në mbarë...

Deskoska e zë vendin e Karakamishevës në Venecia, reagon VMRO-DPMNE

Ministrja e Drejtësisë, Renata Deskoska është anëtarja e re në Komisionin e Venecias. Deskoska në këtë komision do ta zë vendin e anëtares së...

“Ëndrra” e Gjokës po bëhet realitet, Bruno Dita ngre padi kundër Skenderbeut

Kryesia e Shkëndijës tashmë një kohë të gjatë është në bisedime me Bruno Ditën. Por është klubi i Ditës, Skenderbeu i cili nuk dëshiron...

Para Samitit të PE, Sassoli flet për integrimin e Maqedonisë dhe Shqipërisë në BE

Pak ditë para mbajtjes së Samitit të Parlamentit Evropian në të cilin do të diskutohet për integrimin e Ballkanit Perëndimor, presidenti i Parlamentit Evropian,...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com