Biznes

- Reklama -

Latest News

Gjendja me Kovid-19 në Botë deri në ora 20

Sipas të dhënave më të fundit, në botë deri më tani janë regjistruar 1.079.978 persona të infektuar me koronavirusin...
- Reklama -

Fëmijët me autizëm, vështirë në izolim, Arti 10 vjeçar është bërë më i lëvizshëm dhe rrin më shumë në telefon

https://youtu.be/7jCzOqLQbvQ Izolimin në shtëpi duket se më rëndë po e përballojnë fëmijët autik. Art Hoxha e ka të vështirë të praktikojë aktivitetet rutinore, t’i lajë duart,...

Një person ndërroi jetë, 46 raste të reja, 11 prej tyre personel mjekësor, 56 orë, orë policore në Kumanovë

https://youtu.be/jkZRCd4sVKU -Kemi raste të regjistruara dhe diagnostikuara në Spitalin e Kumanovës dhe në Klinikën Infektive. Në Spitalin e Kumanovës ka 11 raste të konfirmuara pozitive...

Ora e zgjatur policore në Kumanovë, radhë të gjata për të blerë bukë

Në një furrë të Kumanovës rradhë të gjata të pritjes për të blerë bukë. Kjo si pasojë e vendimit të fundit të Qeverisë me...

Rriten kërkesat për ndihmë në shoqatat humanitare, shumë qytetarë kërkojnë ushqime dhe mjete higjienike

https://youtu.be/tHSrTrqln4Y Efekti i situatës së jashtëzakonshme si duket ka rritur numrin e qytetarëve të cilët kërkojnë ndihmë në organizatat humanitare. Këto të fundit thonë se...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com