Biznes

“Lucky days” në Neptun prej 28 – 31.10 – Zbritje të mëdha dhe deri në 60 këste me haPPy kredi!

“Lucky days” prej 28-31.10.2019 në “Neptun” – zbritje të mëdha! Këto “ditët e lumtura” për konsumatorët, do t’ju mundëson përshtatje – edhe të blerjes edhe të lirimit deri në 60 këste me kredi. Konsumatorët në “Neptun” mund që të kërkojnë...

Adrian Gaxha sjell risi

E shtunë mbrëma, ora 19:00 ishte paralajmërimi se në Point Retail Park do të hapet lokali më i ri Coffee Bar Restaurant CHA-CHA. Një vend ku mund të shijoni ushqimet e ndryshme të përgatitura nga mjeshtërit e kuzhinës, kokteje të...

Ku do dalim sonte? Adrian Gaxha ka menduar për këtë në Point Retail Park CHA-CHA Bar

Të shtunën mbrëma filloi me punë coffee bar restaurant CHA-CHA në Point Retail Park. CHA-CHA një vend ku mund të shijoni ushqimet e ndryshme të përgatitura nga mjeshtërit e kuzhinës, koktele të ndryshme dhe natyrisht qetësinë dhe bukurin e...

IuteKredit Maqedoni, institucioni i parë për mikrokreditim që jep Mastercard kartela

Të gjithë klientët e rinj dhe ekzistues do të kenë qasje në mjetet financiare menjëherë 24/7 prej kudoqoftë Prej sot IF IuteKredit Maqedoni do të jetë institucioni i parë financiar jobankar në regjion që do të mundësojë dhënien e kredi-kartelave...

Rrjeti i madh i dyqaneve për produkte të shtëpisë Comodita Home po rritet akoma më tepër

Тë mërkurëm (31korrik), Comodita Home hap dyqanin e 8 në Maqedoni, në Ramstorе në Shkup. Hapja e madhe do të bëhet në orën 12, ku Comodita Home hap dyert për të gjithë klientët e saj me shumë befasi, dhurata...

“KFC” dhe “JYSK”, tani mund ti gjeni edhe në Point Retail Park

https://youtu.be/Y-RH9qq66Lk Point Retail Park i pari në Maqedoninë e Veriut, bazuar në parimin STOP&SHOP të cilët vizitorët mund të gjejnë brendet e njohura botërore për të rritur dhe fëmijë, me një hapësirë dhe gamë të gjerë të produkteve të ndryshme. Por...

Point Retail Park-u i parë, vërshohet nga vizitorët e shumtë (VIDEO)

Point Retail Park-u i pari i këtij lloji në Maqedoninë e Veriut, ku të gjitha i ke në një vend. Retail sjell brendet më të mira të tregut për të rritur dhe për fëmijë. Retail Park është një nga...

Parku i parë Retail Point në Maqedoni, janë punësuar 260 persona

https://youtu.be/fOTewebg6wU Në mënyrë zyrtare sot filloi me punë Parku i parë Retail POINT, në Maqedoni. Ky koncept është i zhvilluar kudo në botë, posaqërisht në Evropë. Vizitorët do të mund të bëjnë pazar dhe të gjejnë brende të njohura të...

Tani keni një vend se ku të shkoni në Point Retail Park

Në Shkup sot u bë hapja solemne e Point Retail Park. Retail Park është një nga konceptet më të mira për të bërë shoping në të gjithë botën, tani më e keni edhe në Shkup këtë koncept të të...

Pse duhet ta ndërroni dyshekun e vjetër me dyshekun e ri Comodita Memory?

Ne kalojmë një pjesë të madhe të jetës në gjumë. Prandaj, dysheku në të cilin flemë është jashtëzakonisht i rëndësishëm për shkak të ndikimit që ka në shëndetin tonë të përgjithshëm. Dysheku juaj mund të jetë arsyeja që zgjoheni...
- Reklama -

Latest News

Maksim Acevski zgjidhet kryerevizor!

Në seancën e sotme të Komisionit për zgjedhje dhe emërime në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut unanimisht Maksim Acevski...
- Reklama -

Kamçev i thotë Bokit: Nuk të kam detyruar ta dërgosh Katicën në operim për humbje peshe

Duke ju përgjigjur Boki 13, Orce Kamçev tha se në asnjë moment nuk e ka detyruar që të dëgjohet dhe të përmend politikan po...

Shekerinska: Javën e ardhshme fillon procedura për ambasador në NATO

Zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska, pret që procedura për emërimin e ambasadorit të Maqedonisë së Veriut, në Misionin e NATO-s në Bruksel,...

“Venko Filipçe ishte në njërin nga takimet në shtëpinë e Boki 13”, tha Kamçev në Gjykatë

Në seancën e sotme gjyqësore për rastin “Reket”, Orce Kamçev tha se në njërin nga shumë takimet me Boki 13, i pranishëm ishte edhe...

Kur dhe kush ja ktheu çantën me 1 milion euro? Boki 13 pyet Kamçevin, ai u përgjigj…

I dyshuari i parë në rastin “Reket” Bojan Jovanovski – Boki 13 e pyeti Jordan Kamçevin kur dhe kush ia ktheu çantën me 1...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com