Showbiz

Paulo Dybala rezulton pozitiv në testin për Covid-19

Ylli i Juventus Paulo Dybala rezulotn pozitiv në testin për koronavirus. Njoftimin e ka bërë vet lojtari përmes një postimi në Facebook, ku thot se ai bashkë me partneren e tij Oriana, kanë rezultuar pozitiv në testimin e bërë për...

Sfida e re zbulon fotografitë e të famshmëve nga fëmijëria

Disa prej artistëve në fëmijërinë e tyre. Kujtimet nga koha e kaluar më së miri ruhen në fotografi të shtypura. Fotografitë që ruhen më me kujdes zakonisht janë ato të fëmijërisë. Këto imazhe ani pse ruhen me kujdes në raste të...

Blero: Kur na duhen më së shumti, politikanët na lënë në ‘lloç’

Mesazhi i Bleros Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi duke e komentuar situatën politike në vend, u bëri apel qytetarëve të vetëdijësohen dhe ta analizojnë mirë situatën se kë po e votojnë. Blero në një lidhje direkte në “Prite të...

FOTO/ Tayna në mesin e pasagjerëve të fundit që ateroi në Shkup, aeroporti mbyllet në orën 24:00

Kanë mbetur edhe pak minuta deri në mbylljen e aeroportit të Shkupit. Aeroporti ndërkombëtarë i Shkupit, do të mbyllet sonte në ora 00:00. Këtë masë e morri Qeveria e Maqedonisë në pakon e masave me mbylljen e kufijve për të parandaluar...

VIDEO/ “N’offside” Taravari flet për “Ministrinë e byrekut”

Arben Taravari ishte i ftuari i parë i Hasim Memishit në emisionin më të ri i cili transmetohet në Tv21. Taravari n'offside sonte ka folur edhe për "ministrinë e byrekut", sipas tij deklaratat e dhënë nga Sela dhe vet ai...

Visari ia dhuroi Bleronës lulet në mënyrë mjaft të veçantë

Dy moderatorët e njohur të RTV21, Visar Kalludra dhe Blerona Zeqiri janë ndër emrat më të dashur të ekraneve televizive. Dyshja, të cilët çdo javë ju argëtojnë përmes emisionit “1 Kafe prej Shpisë”, bashkë me ju ata ishin edhe dje,...

Big Mama ripërpunoi këngën “Akoma të du”

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Big Mama ka disa muaj që ishte në përgatitje të një befasie për fansat e saj. Big Mama ka ripërpunuar këngën “Akoma të du”, të këngëtarit Bertan Asllani. Këngës ia shoqëroi edhe një klip të bukur...

Ganiu në “Pastel” tregon aventurën paramartesore!

Emisioni "Pastel", sonte ka filluar sezonin e ri. Në këtë fillim të sezonit i ftuar është kreu i komunës së Çairit, Visar Ganiu. Ai gjatë emisionit ka treguar për jetën e tijë jashtë politikës dhe jetën e tij para...

Modelja e njohur ‘ngrit temperaturat’ në Turqi

Rhian sërish në Turqi Modelja britanike Rhian Sugden po feston përvjetorin e parë të martesës me aktorin Oliver Mellor. Çifti simpatik ka përzgjedhur të kalojë pushimet në resortin e njëjtë në të cilin janë martuar në Turqi. Ky pushim ishte i...

Lyrical Son me frizurë kur ishte foshnjë

Pamje nga fëmijëria e reperit Lyrical Son Festim Arifi, i njohur si Lyrical Son dhe bashkëshortja e tij, Gresa Krasniqi – Arifi janë një çifti shumë i dashur për publikun, shkruan rtv21.tv. Ata janë martuar në gusht të vitit 2014 dhe...
- Reklama -

Latest News

Gjendja me Kovid-19 në Botë deri në orën 20

Sipas të dhënave më të fundit, në botë deri më tani janë regjistruar 1.079.978 persona të infektuar me koronavirusin...
- Reklama -

Fëmijët me autizëm, vështirë në izolim, Arti 10 vjeçar është bërë më i lëvizshëm dhe rrin më shumë në telefon

https://youtu.be/7jCzOqLQbvQ Izolimin në shtëpi duket se më rëndë po e përballojnë fëmijët autik. Art Hoxha e ka të vështirë të praktikojë aktivitetet rutinore, t’i lajë duart,...

Një person ndërroi jetë, 46 raste të reja, 11 prej tyre personel mjekësor, 56 orë, orë policore në Kumanovë

https://youtu.be/jkZRCd4sVKU -Kemi raste të regjistruara dhe diagnostikuara në Spitalin e Kumanovës dhe në Klinikën Infektive. Në Spitalin e Kumanovës ka 11 raste të konfirmuara pozitive...

Ora e zgjatur policore në Kumanovë, radhë të gjata për të blerë bukë

Në një furrë të Kumanovës rradhë të gjata të pritjes për të blerë bukë. Kjo si pasojë e vendimit të fundit të Qeverisë me...

Rriten kërkesat për ndihmë në shoqatat humanitare, shumë qytetarë kërkojnë ushqime dhe mjete higjienike

https://youtu.be/tHSrTrqln4Y Efekti i situatës së jashtëzakonshme si duket ka rritur numrin e qytetarëve të cilët kërkojnë ndihmë në organizatat humanitare. Këto të fundit thonë se...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com