Showbiz

Big Mama ripërpunoi këngën “Akoma të du”

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Big Mama ka disa muaj që ishte në përgatitje të një befasie për fansat e saj. Big Mama ka ripërpunuar këngën “Akoma të du”, të këngëtarit Bertan Asllani. Këngës ia shoqëroi edhe një klip të bukur...

Ganiu në “Pastel” tregon aventurën paramartesore!

Emisioni "Pastel", sonte ka filluar sezonin e ri. Në këtë fillim të sezonit i ftuar është kreu i komunës së Çairit, Visar Ganiu. Ai gjatë emisionit ka treguar për jetën e tijë jashtë politikës dhe jetën e tij para...

Modelja e njohur ‘ngrit temperaturat’ në Turqi

Rhian sërish në Turqi Modelja britanike Rhian Sugden po feston përvjetorin e parë të martesës me aktorin Oliver Mellor. Çifti simpatik ka përzgjedhur të kalojë pushimet në resortin e njëjtë në të cilin janë martuar në Turqi. Ky pushim ishte i...

Lyrical Son me frizurë kur ishte foshnjë

Pamje nga fëmijëria e reperit Lyrical Son Festim Arifi, i njohur si Lyrical Son dhe bashkëshortja e tij, Gresa Krasniqi – Arifi janë një çifti shumë i dashur për publikun, shkruan rtv21.tv. Ata janë martuar në gusht të vitit 2014 dhe...

Ky është i dashuri i çikës së Nystret Muçiqit

Albiona zbulon lidhjen e saj Vajza e këngëtarëve të mirënjohur të muzikës popullore, Nystret dhe Merita Muçiqit, Albiona pak minuta më parë bëri publike lidhjen e saj. Albiona publikoi një imazh të bukur me personin e zemrës, Muhamet Dudin, shkruan...

Shikoni se kush do të performojë në koncertin e Capital T

Koncerti do të mbahet sonte në Tiranë Pas shtyrjes së koncertit, Capital-T pritet që sot të mbajë koncertin ‘Time Capsule’ në Tiranë. Aty  do të performojnë edhe disa emra të njohur për muzikën shqiptare, shkruan rtv21.tv. Përveç Alban Skenderaj, 2po2 aty...

Një ditë para dasmës, Blero dhe Afrona bëhen shokë

Blero dhe Afrona ndjekin njëri-tjetrin Vetëm edhe një ditë ka mbetur nga dasma e çiftit të njohur të estradës, Blerim Muharremit dhe Afrona Dikës. Dhe tani, Blero dhe Afrona janë bërë shokë përsëri në instagram, shkruan rtv21.tv Kjo pasiqë tri ditë më...

Bebe publikoi projektin e ri muzikor

Kënga u publikua vetëm audio Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Bebe Rexha publikoi këngën “You Can’t Stop The Girl”. Këngën, që Bebe e publikoi më datën 19 shtator, artistja e solli vetën në versionin audio, shkruan rtv21.tv Pas këngës “ Not 20...

23 vjeçari me autizëm fiton ‘America’s Got Talent’

Përfundoi sezoni i 14-të 23 vjeçari Kodi Lee është fituesi i ‘America’s Got Talent’. Kodi ishte konkurrenti më i komentuar i këtij sezoni për shkak të gjendjes së tij shëndetësore. Kodi ishte i verbër dhe autik, por me një talent të...

”Elyli” shfaqet joshëse në imazhet e fundit

Aktorja rrëmbeu vëmendje Aktorja e njohur turke, Nuran Gamze Igdiroglu u bë e njohur përmes rolit të saj si “Elyl” te seriali “Më fal”. Me rolin e saj në këtë seriali, aktorja rrëmbeu zemrat e ndjekësve të serialit, shkruan rtv21.tv Aktorja është shumë...
- Reklama -

Latest News

“Pushteti nuk guxon të mbajë në grusht popullin”, reagon ASH

Praktika për punësime para zgjedhjeve është bërë zakon i partive politike, akuzojnë nga Aleanca për Shqiptarët nga ku thonë...
- Reklama -

 Zaev: Opozita të pranojë zgjidhje ligjore për PP-në 

Kryetari i LSDM-së Zoran Zaev sot sërish u bëri thirrje të gjithë subjekteve politike, grupeve të deputetëve dhe grupeve të pavarura të deputetëve që...

F.C Shkupi cakton miqësoret në Antalia

Ekipi i F.C Shkupit i cili tashmë dy ditë është në Antalia për fazën kryesore të përgatitjeve në prag të stinorit pranveror ka caktuar...

“Ku mbetën ndërtimet e shkollave dhe Universitetit “Nënë Tereza”? Alternativa i kërkon llogari ministrit Ademi

Forumi rinor i partisë Alternativa ka akuzuar ministrin e arsimit Arbër Ademi se ka degraduar sistemin arsimor në vend. Kryetari i forumit rinor Afan...

“Njerëzit si Arbën Xhaferi kanë vetëm ditëlindje”, Thaçi kujton ditëlindjen e të parit të PDSH-së

Nëpërmes homazheve pranë varrit, kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi ka përkujtuar ditëlindjen e 72-të, të kryetarit të parë të Partisë Demokratike Shqiptare, tanimë i...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com