Lifestyle

- Reklama -

Latest News

Tateshi: Si i lejoi inspektorati shtetëror njerëzit që vinin nga Italia Veriore në Maqedoni të pa kontrolluar

Mjeku nga Aleanca për Shqiptarët, Bekim Tateshi në emisionin EU Click të TV21 tregoi se ku ishte gabimi i...
- Reklama -

Xhaferi uron për anëtarësimin në NATO

Ish-kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi pas zyrtarizimit dhe ratifikimit të Maqedonisë së Veriut në strukturat euro-atlantike të NATO-s, ka përuruar këtë ngjarje historike duke...

BE do të ndihmon Maqedoninë e Veriut me 70 milionë për ballafaqim me koronavirus

Kryenegociatori për aderim në Bashkimin Europian i pranishëm në emisionin EU Click të TV21, deklaroi se BE do të ndihmojë shtetin tonë me ballafaqimin...

Osmani: Sot është histori, 20 vjet pritje për NATO

Kryenegociatori për antarësim të vendit në Bashkimin Europian, Bujar Osmani i pranishëm sonte në emisionin EU Click të TV21, foli për historinë dhe rrugën...

Tateshi në EU Click: Njerëzimi ka pasur disa pandemi në të kaluarën që kanë lënë shumë pasoja në njerëz

Mjeku nga Aleanca për Shqiptarët, Bekim Tateshi i pranishëm në emisionin EU Click të TV21, deklaroi se njerëzimi edhe më herët ka njohur pandemi...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com