Art

Sensacion arkeologjik në Kroaci: Gjenden varreza ilire

Autori: Lajmi.net Lajme, Rajoni 17:08, 30 Korrik 2015 Hulumtimet arkeologjike në Kroaci Hulumtimet arkeologjike në Kroaci Vendi për të cilin po shkruajnë mediet ndërkombëtare është duke u përgatitur një ekspozitë në Kloviqev të Kroacisë. Në një shkrim të së përditshmes kroate “Jutarnji...
- Reklama -

Latest News

Dorëzohet aktakuzë për Emill Jakimovskin për dhunë familjare dhe kërcënime

Prokuroria Publike e Shkupit – Shkup deri te Gjykata Themelore Penale – Shkup dorëzoi aktakuzë kundër Emill Jakimovskit, is...
- Reklama -

Blerja e aparateve të reja për kumar, reagon Lëvizja Anti-Bixhoz

Pas subvencionimit dhe blerjes së aparateve të reja për kumar në vlerë prej 6.5 milion euro për Lotarinë shtetërore ka reaguar Lëvizja Anti-Bixhoz nga...

“Pushteti nuk guxon të mbajë në grusht popullin”, reagon ASH

Praktika për punësime para zgjedhjeve është bërë zakon i partive politike, akuzojnë nga Aleanca për Shqiptarët nga ku thonë se kjo është praktikë e...

 Zaev: Opozita të pranojë zgjidhje ligjore për PP-në 

Kryetari i LSDM-së Zoran Zaev sot sërish u bëri thirrje të gjithë subjekteve politike, grupeve të deputetëve dhe grupeve të pavarura të deputetëve që...

F.C Shkupi cakton miqësoret në Antalia

Ekipi i F.C Shkupit i cili tashmë dy ditë është në Antalia për fazën kryesore të përgatitjeve në prag të stinorit pranveror ka caktuar...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com