Te Tjera

“Engjëll” seriali më i ri në TV21!

Engjëll" trajton jetën e protagonistes Engjëll dhe familjes së saj. Këtu paraqiten vështirësitë për mbijetesë të një nëne me tre fëmijë. Qëndroni me televizionin 21 i cili ju mundëson t’i shikoni serialet më të shikuara. https://www.facebook.com/tv21hd/videos/597973904353114/

Mbahet maratona “Bëhu Baba dimër, jepi buzëqeshje një familje”

So do të mbahet edicioni i katërt i minimaratonës humanitare në Prishtinë So do të mbahet edicioni i katërt i minimaratonës humanitare në Prishtinë Në maratonë “Bëhu Baba dimër, jepi buzëqeshje një familje”  qytetarët do të vrapojnë me veshje të Baba dimrit,...

Lidhja me Ronelën dhe përplasja me Samantën!

Zerka pranoi publikisht lidhjen me Ronelën Zerka pranoi publikisht lidhjen me Ronelën Ronela Hajati dhe Young Zerka janë ndër emrat e njohur të showbizit që u përfolën tej mase për jetën private vitet e fundit, e me theks të veçantë këtë...

Grabitje me armë në termocentralin Kosova A, sulmohet një punëtor

Rasti ka ndodhur rreth orës 18:00 Rasti ka ndodhur rreth orës 18:00 Një grabitje e armatosur ka ndodhur sot në termocentralin Kosova A në Obiliq. Rastin e ka konfirmuar për KALLXO.com, zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi. Policia ka njoftuar se rreth orës 18:00...

Violetë Kukaj publikoi këngën e re

"Pranvera", kënga e re e Violetës “Pranvera”, kënga e re e Violetës Këngëtarja e njohur shqiptare, Violetë Kukaj publikoi këngën e radhës. Bëhet fjalë për këngën “Pranvera”, që është publikuar në kuadër të xhirimeve për vitin e ri. Për tekstin dhe muzikën...

Përfundoi pa marrëveshje takimi Kurti- Mustafa

Do të vazhdojnë takimet ditëve tjera Do të vazhdojnë takimet ditëve tjera Përfundoi pa marrëveshje takimi mes Vetëvendosjes dhe LDK-së, i cili zgjati rreth tri orë. Këtë e konfirmuan nënkryetari i VV-së, Glauk Konjufca dhe ai i LDK-së, Avdullah Hoti. Ata...

Rama u kërkon qytetarëve të largohen nga pallatet e dëmtuara

"Merrni bonusin e qerasë e shkoni me qera" “Merrni bonusin e qerasë e shkoni me qera” Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama takoi banorët dhe inspektoi godinat që janë shpallur të pabanueshme në qytetin e Laçit e Krujës. Numri një i qeverisë i...

Big Mama ripërpunoi këngën “Akoma të du”

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Big Mama ka disa muaj që ishte në përgatitje të një befasie për fansat e saj. Big Mama ka ripërpunuar këngën “Akoma të du”, të këngëtarit Bertan Asllani. Këngës ia shoqëroi edhe një klip të bukur...

Ganiu në “Pastel” tregon aventurën paramartesore!

Emisioni "Pastel", sonte ka filluar sezonin e ri. Në këtë fillim të sezonit i ftuar është kreu i komunës së Çairit, Visar Ganiu. Ai gjatë emisionit ka treguar për jetën e tijë jashtë politikës dhe jetën e tij para...

Ja pse nuk duhet ta mbushni telefonin me mbushësin e dikujt tjetër

Ndrrimi i mbushësit jo i duhur për telefonin tuaj Të gjithëve u ndodh që ndonjëherë telefonit t’i mbaron bateria dhe mos ta kenë mbushësin e tyre me vete. Në këto raste të gjithë marrin mbushësin e shoqërisë apo edhe dikujt tjetër...
- Reklama -

Latest News

“Pushteti nuk guxon të mbajë në grusht popullin”, reagon ASH

Praktika për punësime para zgjedhjeve është bërë zakon i partive politike, akuzojnë nga Aleanca për Shqiptarët nga ku thonë...
- Reklama -

 Zaev: Opozita të pranojë zgjidhje ligjore për PP-në 

Kryetari i LSDM-së Zoran Zaev sot sërish u bëri thirrje të gjithë subjekteve politike, grupeve të deputetëve dhe grupeve të pavarura të deputetëve që...

F.C Shkupi cakton miqësoret në Antalia

Ekipi i F.C Shkupit i cili tashmë dy ditë është në Antalia për fazën kryesore të përgatitjeve në prag të stinorit pranveror ka caktuar...

“Ku mbetën ndërtimet e shkollave dhe Universitetit “Nënë Tereza”? Alternativa i kërkon llogari ministrit Ademi

Forumi rinor i partisë Alternativa ka akuzuar ministrin e arsimit Arbër Ademi se ka degraduar sistemin arsimor në vend. Kryetari i forumit rinor Afan...

“Njerëzit si Arbën Xhaferi kanë vetëm ditëlindje”, Thaçi kujton ditëlindjen e të parit të PDSH-së

Nëpërmes homazheve pranë varrit, kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi ka përkujtuar ditëlindjen e 72-të, të kryetarit të parë të Partisë Demokratike Shqiptare, tanimë i...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com