Capital T shkruan pas vdekjes së Lezës: U ribashkuan në parajsë

МË SHUMË

Këshilla psikologjike falas për Covid-19, Halili: Tek njerëzit është aktivizuar alarmi për armikun e panjohur

https://youtu.be/Yhk1pCOwZ4w Tani gjatë kohës së  pandemisë, personat e moshuar dhe ata që vuajnë nga sëmundjet kardiologjike,  janë më shumë të...

A do të mbijetojnë mikro-bizneset?! Hoxha: Situata nuk është e mirë

https://youtu.be/z4rNjh1hZM4 Pak qytetarë kishin dale në qendër të qytetit... Në çarshinë e Shkupit disa prej bizneseve të vogla punonin, por kishte...

Kërcënon kryetari i BFI-së, Rexhepi: Nëse s’na financoni, do t’i pezullojë vendimet, do të bëhet Bangladesh

https://youtu.be/37L6_qtiRDM Kryetari i BFI-së Sulejman Rexhepi ka kërkuar nga Qeveria që të ndajë buxhet edhe për punëtorët e BFI-së, në...

Capital T shprehu ngushëllime për familjen Qena.

Aktorja e dashur për publikun,  Leze Qena ka vdekur mëngjesin e sotëm në moshën 85-vjeçare.

Për humbjen e Lezës ngushëllime kanë shkruar emra të njohur nga politika dhe komuniteti artistik.

Në mesin e tyre është edhe reperi Capital T, i cili Lezën e quan legjendë. Ai po ashtu, publikoi edhe një foto tjetër të aktores, bashkë me bashkëshortin e saj të ndjerë, Xhevat Qenën.

Të ribashkuar në parajsë”, ka shkruar reperi sipër fotografisë.

Leze Qena pas vetës ka lënë një pasuri të madhe në botën e artit kosovarë. /21Media

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Lajmet më të reja

Këshilla psikologjike falas për Covid-19, Halili: Tek njerëzit është aktivizuar alarmi për armikun e panjohur

https://youtu.be/Yhk1pCOwZ4w Tani gjatë kohës së  pandemisë, personat e moshuar dhe ata që vuajnë nga sëmundjet kardiologjike,  janë më shumë të...

A do të mbijetojnë mikro-bizneset?! Hoxha: Situata nuk është e mirë

https://youtu.be/z4rNjh1hZM4 Pak qytetarë kishin dale në qendër të qytetit... Në çarshinë e Shkupit disa prej bizneseve të vogla punonin, por kishte pak qytetarë që dëshironin të...

Kërcënon kryetari i BFI-së, Rexhepi: Nëse s’na financoni, do t’i pezullojë vendimet, do të bëhet Bangladesh

https://youtu.be/37L6_qtiRDM Kryetari i BFI-së Sulejman Rexhepi ka kërkuar nga Qeveria që të ndajë buxhet edhe për punëtorët e BFI-së, në të kundërtën siç ka deklaruar...

Filipçe pas deklaratës së Rexhepit: “Duhet të kemi durim, investojmë në shëndetin tonë dhe shëndetin kolektiv”

Pas kërkesës së kryetarit të BFI-së, Rexhepi, për ndihmë financiare, ministri i shëndetësisë tha se kjo është periudhë kur duhet të durojmë dhe çdo...

Komunat rurale më të prekura nga Kovid-19, ankesa nga bizneset e vogla, nuk mund të mbijetojnë

https://www.youtube.com/watch?v=1pdx9BR2RGA Vazhdojnë të rriten ankesat e sektorit të biznesit. Këtë e përcollën kryetarët e komunave rurale në emisionin Click Plus. Ankesat e sektorit të biznesit vazhdojnë të...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com