Array

Capital T shkruan pas vdekjes së Lezës: U ribashkuan në parajsë

Must Read

Gashi: Arrestimet nuk i ka kryer policia e EULEX-it

Avokati Tomë Gashi sonte tha se policitë e huaja të autorizuara nga Gjykata Speciale kanë kryer arrestimet...

​Tensione te Chelsea mes Lampardit dhe Alonsos

Ndeshja e javës së kaluar mes West Bromwich Albion dhe Chelseat u mbyll me rezultat të barabartë...

Borrell: Jepni informacion të saktë dhe në kohë për qytetarët e Ballkanit Perëndimor

Shefi i diplomacisë evropiane, Joseph Borrell sot u bëri thirrje mediave dhe shoqërisë civile në Ballkanin Perëndimor...
- Advertisement -

Capital T shprehu ngushëllime për familjen Qena.

Aktorja e dashur për publikun,  Leze Qena ka vdekur mëngjesin e sotëm në moshën 85-vjeçare.

- Advertisement -

Për humbjen e Lezës ngushëllime kanë shkruar emra të njohur nga politika dhe komuniteti artistik.

Në mesin e tyre është edhe reperi Capital T, i cili Lezën e quan legjendë. Ai po ashtu, publikoi edhe një foto tjetër të aktores, bashkë me bashkëshortin e saj të ndjerë, Xhevat Qenën.

- Advertisement -

Të ribashkuar në parajsë”, ka shkruar reperi sipër fotografisë.

- Advertisement -

Leze Qena pas vetës ka lënë një pasuri të madhe në botën e artit kosovarë. /21Media

- Advertisement -

Gashi: Arrestimet nuk i ka kryer policia e EULEX-it

Avokati Tomë Gashi sonte tha se policitë e huaja të autorizuara nga Gjykata Speciale kanë kryer arrestimet e kryetarit dhe nënkryetarit të...

​Tensione te Chelsea mes Lampardit dhe Alonsos

Ndeshja e javës së kaluar mes West Bromwich Albion dhe Chelseat u mbyll me rezultat të barabartë 3:3.

Borrell: Jepni informacion të saktë dhe në kohë për qytetarët e Ballkanit Perëndimor

Shefi i diplomacisë evropiane, Joseph Borrell sot u bëri thirrje mediave dhe shoqërisë civile në Ballkanin Perëndimor që të përfshihen në luftën...

Mickoski: Nuk ka reforma me Kacarskën si gjykatëse kushtetuese

Kryetari i opozitares VMRO-DPMNE, Hristijan Mickoski, në profilin e tij në Facebook shkruan se nuk ka reforma me gjykatësen Dobrilla Kacarska si...

Gasperini: Vetëm Juventusi dhe Interi mund të diskutojnë për titullin kampion

Trajneri i Atalantës, Gian Piero Gasperini ka deklaruar me bindje të plotë se për titullin kampion të edicionit 2020/21 mund të flasin...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -