ZGJEDHJET

admin

20573 Posts

Uji në Shkup i sigurt për t’u pirë

Uji për pije është i sigurt, tregojnë analizat nga mostrat për analizë fiziko-kimike dhe mikrobiologjike të marra nga 39 vende matëse në...

Komisioni për sëmundje ngjitëse do të mbajë takim me kryetarët e komunave të Shkupit

Komisioni për sëmundje ngjitëse sot do të mbajë takim me kryetarët e komunave të Shkupit, informojnë për MIA-n nga Ministria e Shëndetësisë.

Vjosa Osmani shkarkohet nga pozitat në LDK

Në Kosovë Këshilli Drejtues i Lidhjes Demokratike të Kosovës, përmes sistemit online ka votuar për shkarkimin e Vjosa Osmanit nga strukturat drejtuese...

Artan Grubi: BDI e bëri kryeministër Zoran Zaevin

Artan Grubi i BDI-së ka shkruar në facebook se qytetarët më 11 dhjetor 2016 kishin vendosur që kryeministër të jetë Nikolla Gruevski,...

Vuçiq: E vlerësoj miqësinë midis Serbisë, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq, në fjalimin e tij në online panel-diskutimin “Forumi Ekonomik i Delfit” mbi inkuadrimin e Ballkanit Perëndimor në BE,...

Zaev: Luaj ping-pong dhe e pres Mickoskin të vendoset për zgjedhjet

Lideri i LSDM-së Zoran Zaev në emisionin Click Plus tha se nuk shkon në palestër, por luan ping-pong duke pritur që Mickoski...

Zaev: Të gjithë duan që BDI të shkojë në opozitë

https://www.facebook.com/tv21hd/videos/313584362991216/?v=313584362991216 Lideri i LSDM-së Zoran Zaev, në emisionin Click Plus tha se të gjithë duan që ta shohin...

Zaev: BESA nuk e ka problem të koalicionojë me Alternativën në Qeverinë e re

Lideri i LSDM-së Zoran Zaev, në emisionin Click Plus tha se Lëvizja BESA nuk e ka problem të koalicionojë me Alternativën në...

Zaev: LSDM do t’i fitojë zgjedhjet, BDI do të shkojë në opozitë

Lideri i LSDM-së Zoran Zaev, në emisionin Click Plus tha se në zgjedhjet e ardhshme partia e tij do t’i fitojë zgjedhjet....

Zaev: Ahmeti ishte 8 vjet me Gruevskin në Qeveri, por NATO nuk ndodhi

https://www.facebook.com/tv21hd/videos/3126958644030448/ Duke komentuar për idenë e BDI-së për kryeministrin shqiptar,  lideri i LSDM-së Zoran Zaev, në emisionin Click...

Zaev në Click Plus: Zgjedhjet duhet të mbahen sa më shpejt

https://www.facebook.com/tv21hd/videos/188717569146866/

Zaev në Click Plus: Nuk ishin vetëm iftaret, kishte edhe liturgji në Strugë

https://www.facebook.com/tv21hd/videos/254136522540071/