ASH-AAA: Nuk do të marrim pjesë në zgjedhjen e kryetarit të Kuvendit, BDI: Nuk mundet që ne të jemi fajtorë për mossuksesin tuaj

Must Read

Drita e Gjilanit kalon në raundin e tretë të Ligës së Evropës

Skuadra e Dritës së Gjilanit arriti që të përgatis një befasi të madhe, duke mundur Sileksin e...

Shkëndija sjell Murinjon dhe Totenhemin në Shkup! Tetovarët festuan kundër botosanit me golin e ibraimit

Shkëndija e mposhti Botoshanin me golin që e shënoi Besart Ibraimi në minutën e dytë në kuadër...

Xhaferi: Po ta kisha amnistuar Veljanoskin, ai sot nuk do të ishte në gjyq

"Po të kisha amnistuar Trajko Veljanoskin, ai sot nuk do të ishte në gjyq", kështu deklaroi njeriu...
- Advertisement -

Deputetët e koalicionit ASH-AAA nuk do të marrin pjesë në votimin e kryeparlamentarit Talat Xhaferi. Këtë e paralajmëroi Skender Rexhepi nga Koalicionit “Tash është koha”.

 “Për shkak të premtimeve të paplotësuara nga BDI, ne nuk do të marrim pjesë në votimin e Kryetarit të Kuvendit, domethënë do të tërhiqemi”, tha Skender Rexhepi.

- Advertisement -

E për këtë përgjigjet Izet Mexhiti nga radhët e BDI-së.

“Nuk mundet BDI të jetë fajtor për gjithçka dhe ta fajsoni atë. Ku keni marrë më shumë vota nga BDI keni festuar, nuk na akuzuat për vjedhje votash.

- Advertisement -

Drita e Gjilanit kalon në raundin e tretë të Ligës së Evropës

Skuadra e Dritës së Gjilanit arriti që të përgatis një befasi të madhe, duke mundur Sileksin e favorizuar në Shkup, me 2-0....

Shkëndija sjell Murinjon dhe Totenhemin në Shkup! Tetovarët festuan kundër botosanit me golin e ibraimit

Shkëndija e mposhti Botoshanin me golin që e shënoi Besart Ibraimi në minutën e dytë në kuadër të rrethit të dytë kualifikues....

Xhaferi: Po ta kisha amnistuar Veljanoskin, ai sot nuk do të ishte në gjyq

"Po të kisha amnistuar Trajko Veljanoskin, ai sot nuk do të ishte në gjyq", kështu deklaroi njeriu i parë i Kuvendit, Talat...

Xhaferi në Click Plus: Nesër do të dëshmoj për “27 prillin”

Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi nesër do të dëshmojë për rastin “27 prilli”. Këtë ai e bëri të ditur në emisionin Click...

Alarm i rrejshëm për bombë në Shkup! Ishte peshore që po i mbaronte bateria

Një lajmërim për bombë i është bërë policisë këtë pasditë. Paraqitësi ka deklaruar se bomba është në afërsi të Fakultetit Arkitektonik në...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -