Arta vjen me “Thuaj jo”

МË SHUMË

Pendarovski: Në historinë e shtetit, presidenti nuk është zgjedhur pa mbështetje nga të dy blloqet e mëdha

Në historinë e shtetit, presidenti i nuk është zgjedhur pa mbështetjen e cilitdo qoftë nga dy blloqet e mëdha,...

Dimitrov: Publikisht kërkova që të hetohet lajmi i rrejshëm për dorëheqje, dhe është dorëzuar kërkesë deri te PP

Ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov në profilin e tij në Fejsbuk publikoi se për lajmin e rrejshëm...

Ministri Dimitrov takohet me eurodeputetët Çollosh dhe Quçuk

Ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov sot u takua me eurodeputetët e grupit politik “Ripërtëritje e Evropës” Daçijan...
- Reklama -

Arta Bajrami këtë verë ka qenë mjaftë aktive. Këngëtarja e ka sjellur një album muzikorë dhe gjithashtu dy këngë me videoklipe, raporton Indeksonline.

Ka vetëm pak ditë që është lëshuar video e këngës “Taman” dhe Arta ende pa e shijuar mirë suksesin e kësaj kënge, po sjellë diçka tjetër.

Bajrami së shpejti lanson spotin e këngës me titull “Thuaj jo”, këngë kjo që gjendet edhe në albumin “Victory”

- Advertisement -
- Reklama -

Lajmet më të reja

Pendarovski: Në historinë e shtetit, presidenti nuk është zgjedhur pa mbështetje nga të dy blloqet e mëdha

Në historinë e shtetit, presidenti i nuk është zgjedhur pa mbështetjen e cilitdo qoftë nga dy blloqet e mëdha,...

Dimitrov: Publikisht kërkova që të hetohet lajmi i rrejshëm për dorëheqje, dhe është dorëzuar kërkesë deri te PP

Ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov në profilin e tij në Fejsbuk publikoi se për lajmin e rrejshëm për gjoja dorëheqje të tij...

Ministri Dimitrov takohet me eurodeputetët Çollosh dhe Quçuk

Ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov sot u takua me eurodeputetët e grupit politik “Ripërtëritje e Evropës” Daçijan Çollosh nga Rumania, kryesues me...

 Pendarovski: Spastrimi në gjyqësi me ndihmën e ekspertëve të huaj

Presidenti Stevo Pendarovski është ithtar për proces të spastrimit në gjyqësi që do të realizohej me ndihmë ndërkombëtare edhe atë nga BE-ja. Pendarovski thotë...

Aktvendimi i tretë për “Syri i gjarprit”, katër të liruar dhe katër dhjetë dënime me kusht për të akuzuarit

Pas 13 viteve në labirintin e gjykatave – sot edhe një aktvendim për rastin “Syri i gjarprit”. Janë shqiptuar katër aktvendime për lirim dhe...
- Reklama -
- Reklama -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com