Arsovska: Nuk më duhet Mickoski për të çuar para projektet në interes të qytetarëve

TË FUNDIT

Kryetarja e qytetit të Shkupit, Danela Arsovska, sonte në emisionion “Click Plus” në TV21 tha se nuk ka pasur kontakte me kryetarin e Këshillit të Qytetit të Shkupit, Trajko Slavevski dhe liderin e VMRO-së. -DPMNE, Hristijan Mickoskin. Ajo theksoi se nuk mendon se komunikimi i tyre është kyç për realizimin e projekteve që janë në interes të qytetarëve.