​Apple prezanton smartfonin e lirë

МË SHUMË

Qeveria miraton rekomandime për koronavirusin, “MSH të sigurojë urgjentisht pajisje mbrojtëse”

Qeveria e Republikës së Maqedonisë Veriore në seancën e sotme, bazuar në rekomandimet e mbledhjes së mbrëmshme, miratoi disa...

Koalicioni AAA-ASH, ende s’e ka gati programin, analistët në Click Plus përplasen me Zejd Rexhepin

https://youtu.be/QDWaLAAjq3g Alternativa dhe Aleanca për Shqiptarët kanë nënshkruar koalicion parazgjedhor por ende nuk a kanë përpiluar programin zgjedhor. Kështu deklaroi...

Tri raste të dyshuara me koronavirus në QKUK

Në Klinikën Infektive në QKUK, sot janë paraqitur 3 raste të dyshuara për koronavirus. Lajmin e ka konfirmuar për...
- Reklama -

Apple do të prezantojë më 10 shtator modelet iPhone 11, 11 Pro dhe 11 Max.

Gjiganti teknologjik Apple planifikon të sjellë në treg një iPhone të lirë, i cili do të plotësojë modelet më të mira që kompania do të zbulojë në ditët në vijim.

Sipas gazetës ekonomike japoneze “Nikkei”, sipas së cilës kompania Cupertino do të hedhë në treg në pranverë për të rifituar aksionet në tregun global të smartfonëve, ku kompania është e treta pas Samsung dhe Huawei.

IPhone i lirë do të ishte pasardhësi i iPhone SE i nxjerrë në treg në vitin 2016 me një çmim prej 400 dollarësh.

Apple do të prezantojë më 10 shtator modelet iPhone 11, 11 Pro dhe 11 Max.

Smartfonët e lirë mund të përdoren për të thithur klientët veçanërisht në Kinë duke garuar me kompanitë  Samsung dhe Huawei.

.

- Advertisement -
- Reklama -

Lajmet më të reja

Qeveria miraton rekomandime për koronavirusin, “MSH të sigurojë urgjentisht pajisje mbrojtëse”

Qeveria e Republikës së Maqedonisë Veriore në seancën e sotme, bazuar në rekomandimet e mbledhjes së mbrëmshme, miratoi disa...

Koalicioni AAA-ASH, ende s’e ka gati programin, analistët në Click Plus përplasen me Zejd Rexhepin

https://youtu.be/QDWaLAAjq3g Alternativa dhe Aleanca për Shqiptarët kanë nënshkruar koalicion parazgjedhor por ende nuk a kanë përpiluar programin zgjedhor. Kështu deklaroi sekretari gjeneral i Alternativës, Zejd...

Tri raste të dyshuara me koronavirus në QKUK

Në Klinikën Infektive në QKUK, sot janë paraqitur 3 raste të dyshuara për koronavirus. Lajmin e ka konfirmuar për 21Media, zëdhënësi i QKUK-së, Shpend...

Kush bëri më shumë për kulturën? Përplasje mes partive shqiptare për projektet kulturore

https://youtu.be/W8EnP0oZKoc   Debat i ashpër në “ClickPlus” se kush bëri më shumë në këtë qeveri për kulturën shqiptare, BDI-ja apo Alternativa. Arben Llalla: “Z.Valmir ose duhet të...

Milloshovski dorëzon incizimin e fundit për Zaev, pret që PPTH të nisë procedurë para hetimore

https://youtu.be/7rwAh11Td44   Antonio Milloshovski deri në Prokurori dorëzoi edhe  audio incizimin e fundit që kishte për ish kryeministrin Zoran Zaev, në të cilën, sipas tij, Zaev,...
- Reklama -
- Reklama -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com