ZGJEDHJET

Array

Ahmeti në Click Plus: Dëshirojmë Kosovë stabile!

Must Read

Sela: Nuk i takon Kërçovës së Mefail Zajazit të votojnë komunistët!

Aleanca për Shqiptarët bashkë me partnerin e koalicionit Alternativën nën moton "Tash është koha" mbajti tubimin qendror...

Qeveria solli vendim për kufijtë, prej nesër PCR test për shtetasit e Kosovës, Serbisë, BeH-së dhe Malit të Zi

Qeveria e Maqedonisë së Veriut solli vendim për kufijtë. Ka miratuar propozimin e Komisionit për Sëmundje Ngjitëse,...

Protesta në Beograd, digjen tri makina policore, tentativë për hyrje në Kuvendin e Serbisë

https://youtu.be/0JpBAKYDAYM “Prej nesër do të ndalohet çdo tubim në vende publike me...
- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Duke folur për rrëzimin e Qeverisë së kryeministrit Albin Kurti, kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka thënë se dëshiron një Kosovë stabile dhe me institucione funksionale.

- Advertisement -

Ahmeti ka thënë se të gjitha çështjet duhet të diskutohen dhe të ketë dialog mes partive.

#Ali Ahmeti në #ClickPlusDëshirojmë Kosovë stabile!

Gepostet von TV21 am Mittwoch, 25. März 2020

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Latest News

Qeveria solli vendim për kufijtë, prej nesër PCR test për shtetasit e Kosovës, Serbisë, BeH-së dhe Malit të Zi

Qeveria e Maqedonisë së Veriut solli vendim për kufijtë. Ka miratuar propozimin e Komisionit për Sëmundje Ngjitëse, për çfarë prej nesër, çdo...

Protesta në Beograd, digjen tri makina policore, tentativë për hyrje në Kuvendin e Serbisë

https://youtu.be/0JpBAKYDAYM “Prej nesër do të ndalohet çdo tubim në vende publike me më shumë se 5 persona...

Nezir Çajani një vit i paralizuar, babai i Nezirit kërkon ndihmë për fazën e fundit për shërimin e djalit

https://youtu.be/mrgpfMr2cYE Pas më shumë se një viti po shijon ushqimin. Neziri nuk ka mundur...

Personat me Covid-19 nuk duan të votojnë? Prej 3492 të infektuarve deri dje për votim janë paraqitur 137

https://youtu.be/Y_tWUZ5sDWM Afati për paraqitje në KSHZ i personave pozitiv me Covid-19 për të votuar, skadon sonte. Interesimi...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -