Array

​Podolski e konfirmon rikthimin në Arsenal

Must Read

Osmani për memorandumin bullgar: “Kemi linja të kuqe për të mbrojtur interesat kombëtare”

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, sot në një dalje për media ka komentuar edhe memorandumin...

Përmbytje në rajonin rus Habarovsk

Për shkak të rritjes së nivelit të lumit Amur në rajonin Habarovsk në Lindjen e Largët ruse...

MASH: Sigurojmë mësim edhe për fëmijët të cilët nuk kanë pajisje për mësim online

Fëmijët të cilët nuk kanë pajisje për ndjekjen e mësimit online gjatë virusit Covid-19 do të kenë...
- Advertisement -

Sulmuesi i njohur gjerman, Lukas Podolski e ka konfirmuar rikthimin te skuadra e tij, Arsenal. Ai ka thënë se do të rikthehet në këtë skuadër dhe të luajë titullar.

Lukas Podolski gjatë merkatos së janarit u transferua si huazim në Inter, pasi nuk po kalonte momente të mira në skuadrën angleze.

- Advertisement -

“Ende besoj se mund të luaj titullar në Arsenal, dhe do të rikthehem. Kam kontratë edhe një vit më këtë klub dhe të shohim së çfarë do të ndodh”, tha Podolski.

Sulmuesi gjerman ka luajtur gjatë karrierës së tij edhe për Kolnin dhe Bayern Munchen, kurse për Gjermaninë është paraqitur mbi 120 herë dhe më këtë kombëtare është shpallur kampion bote./21MEDIA

- Advertisement -

Osmani për memorandumin bullgar: “Kemi linja të kuqe për të mbrojtur interesat kombëtare”

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, sot në një dalje për media ka komentuar edhe memorandumin Bullagr, me të cilën Bullgaria...

Përmbytje në rajonin rus Habarovsk

Për shkak të rritjes së nivelit të lumit Amur në rajonin Habarovsk në Lindjen e Largët ruse janë përmbytur 29 lagje.

MASH: Sigurojmë mësim edhe për fëmijët të cilët nuk kanë pajisje për mësim online

Fëmijët të cilët nuk kanë pajisje për ndjekjen e mësimit online gjatë virusit Covid-19 do të kenë mundësi për mësim si edhe...

Përfundoi gazifikimi në Spitalin gjinekologjik “Nënë Tereza” në Çair

Ka përfunduar gazifikimi i Spitalit Special për Gjinekologji dhe Obstetrikë "Nënë Tereza" në Çair, i cili ishte si një nga ndotësit më...

Filipçe: Nuk ka ndryshim në vendimi për kërkesën e nënave

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipce, sot gjatë vizitës në Spitalin special për gjinekologji dhe akusheri “Nëna Terezë” në Komunën e Çairit, edhe...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -