NDËRPRITET FINALJA E KUPËS NË STRUMICË, SHKAKU I FYERJEVE NGA TIFOZËT

703
0
SHPËRNDAJE

Ndërpritet ndeshja e finales së Kupës mes Shkëndijës dhe Pelisterit për shkak fyerjeve nga ana e tifozëve. Në minutën e 57-të arbitri i ndeshjes Stavrev ndërpreu lojën, ndërsa  pasi tifozët janë paralajmruar se do të nxirren jasht, pas disa minutave ndeshja ka vazhduar.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU