KËTO FOTOGRAFI JANË SHKREPUR NË MOMENTIN E DUHUR

586
0
SHPËRNDAJE

Fotografitë që do të ju bëjnë të qeshni me lot

Situatat komike na bëjnë çdo herë të qeshim dhe t’i kujtojmë momentet më interesante që kemi përjetuar.

Por këto situata bëhen edhe më interesante kur ne mund t’i ndajmë edhe vizuelisht me të tjerët, shkruan tv21.tv

Disa persona kanë pasur ‘fatin’ që t’i shkrepin fotografitë në momentin e duhur, pikërisht para se të ndodhte ndonjë situatë komike./21Media

F

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU