FATMIR STAVILECI ME EKSPOZITË PERSONALE NË SHKUP

599
0
SHPËRNDAJE

Ekspozita e Stavilecit do të jetë e hapur prej 25 – 28 nëntor

Në Qendrën Informative Kulturore – Shkup do të hapet ekspozita e piktorit Fatmir Stavileci, pikturat do të ekspozohen në sallonin e ekspozitës Imperial 1.

Ekspozita do të hapet sonte në ora 20:00 dhe do të qëndrojë e hapur deri më 28 nëntor.

Fatmir Stavileci,  ka pasur disa ekspozita të pavarura në Shkup, Lubjanë dhe Novo Mesto, ndërkaq ka marrë pjesë edhe në ekspozita grupore në Shkup, Tetovë, Gostivar dhe Strugë./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU