BRESHËR I MADH NË KUMANOVË

3150
0
SHPËRNDAJE

Në redaksinë e TV21 qytetarë nga Kumanova kanë derguar pamje nga qyteti i Kumanovës, i përfshirë nga reshje të mëdha të shiut dhe breshërit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU