VAJZA QË RREZIKON JETËN PËR SELFIE

659
0
SHPËRNDAJE

Ju mos e provoni këtë!

Njihuni me Angela Nikolaun  një fotografe ruse e cila u mësua ta vë veten në rrezik. Angela është gjithmonë në kërkim të sfidave të reja dhe aventurave përderisa ajo “kënaqët” nuk harron të marrë edhe një selfie ose të kërkojë nga dikush për të fotografuar, shkruan tv21.tv.

Duke qëndruar në buzë të rrokaqiejve, deri në skajin e një çatie të ndërtesës së lartë, të gjitha fotografitë e saj janë të dyja të bukura dhe të frikshme në të njëjtën kohë. Ajo vazhdimisht i publikon aventurat e saja në rrjetet sociale./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU